BURMALOTTO RESULTS

Tuesday, 16 Apr 2024

DatePRIZE 1PRIZE 2PRIZE 3
Tuesday, 16 Apr 2024783920067547
Sunday, 14 Apr 2024651472583748
Monday, 15 Apr 2024622934652890
Saturday, 13 Apr 2024105427996032
Friday, 12 Apr 2024043962569785
Thursday, 11 Apr 2024700834090872
Wednesday, 10 Apr 2024932916229543
Tuesday, 09 Apr 2024697680713209
Monday, 08 Apr 2024145325467418
Sunday, 07 Apr 2024017764308456
Saturday, 06 Apr 2024693105180604
Friday, 05 Apr 2024502914276812
Thursday, 04 Apr 2024725480063214
Wednesday, 03 Apr 2024060874328165
Tuesday, 02 Apr 2024054776304578
Monday, 01 Apr 2024836821749535
Sunday, 31 Mar 2024785665221204
Saturday, 30 Mar 2024119154086237
Friday, 29 Mar 2024621390530346
Thursday, 28 Mar 2024570568816853
Wednesday, 27 Mar 2024536658027261
Tuesday, 26 Mar 2024061465041217
Monday, 25 Mar 2024372928713040
Sunday, 24 Mar 2024612835574686
Saturday, 23 Mar 2024892060318324
Friday, 22 Mar 2024458020937651
Thursday, 21 Mar 2024956074132529
Wednesday, 20 Mar 2024851736488294
Tuesday, 19 Mar 2024286692827641
Sunday, 18 Mar 2024714052653588
Saturday, 16 Mar 2024358125986534
Friday, 15 Mar 2024162754037642
Thursday, 14 Mar 2024806262571664
Friday, 13 Mar 2024432635784672
Thursday, 12 Mar 2024678532947063
Monday, 11 Mar 2024946873945216
Sunday, 10 Mar 2024294657034085
Saturday, 09 Mar 2024325712896403
Friday, 08 Mar 2024138277269603
Thursday, 07 Mar 2024715433201876
Wednesday, 06 Mar 2024803675981351
Tuesday, 05 Mar 2024576328643607
Monday, 04 Mar 2024906139711652
Sunday, 03 Mar 2024460112537630
Saturday, 02 Mar 2024162366309689
Friday, 01 Mar 2024293116928907
Thursday, 29 Feb 2024268732154987
Wednesday, 28 Feb 2024995463852576
Tuesday, 27 Feb 2024284632611075
Monday, 26 Feb 2024336065725971
Sunday, 25 Feb 2024473751962735
Saturday, 24 Feb 2024843571543970
Friday, 23 Feb 2024726953271298
Thursday, 22 Feb 2024125963827421
Wednesday, 21 Feb 2024317474355268
Tuesday, 20 Feb 2024820391135036
Monday, 19 Feb 2024706586272519
Sunday, 18 Feb 2024611712968627
Saturday, 17 Feb 2024054860824951
Friday, 16 Feb 2024649149706238
Thursday, 15 Feb 2024136772031790
Wednesday, 14 Feb 2024402655912967
Tuesday, 13 Feb 2024118684515219
Monday, 12 Feb 2024059428040753
Sunday, 11 Feb 2024283209393981
Saturday, 10 Feb 2024899751630837
Friday, 9 Feb 2024627681767188
Thursday, 8 Feb 2024517270026070
Wednesday, 7 Feb 2024810067470128
Tuesday, 6 Feb 2024318448507815
Monday, 5 Feb 2024520201832710
Sunday, 4 Feb 2024268471546328
Saturday, 3 Feb 2024941159677083
Friday, 2 Feb 2024617481271758
Thursday, 1 Feb 2024492807065611
Wednesday, 31 Jan 2024487081333837
Tuesday, 30 Jan 2024 126377866083
Monday, 29 Jan 2024522123507841
Sunday, 28 Jan 2024039343627116
Saturday, 27 Jan 2024639391274378
Friday, 26 Jan 2024120140950765
Thursday, 25 Jan 2024247150496135
Wednesday, 24 Jan 2024978734789801
Tuesday, 23 Jan 2024610299377650
Monday, 22 Jan 2024937351561728
Sunday, 21 Jan 2024405529853032
Saturday, 20 Jan 2024378661038317
Friday, 19 Jan 2024920180764749
Thursday, 18 Jan 2024156413429560
Wednesday, 17 Jan 2024098796520374
Tuesday, 16 Jan 2024260316291237
Monday, 15 Jan 2024169175340068
Sunday, 14 Jan 2024097349017451
Saturday, 13 Jan 2024231906529407
Friday, 12 Jan 2024841711286582
Thursday, 11 Jan 2024316285402018
Wednesday, 10 Jan 2024590241759820
Tuesday, 9 Jan 2024286860833579
Monday, 8 Jan 2024016627110143
Sunday, 7 Jan 2024924781687951
Saturday, 6 Jan 2024452674516521
Friday, 5 Jan 2024279409070688
Thursday, 4 Jan 2024504887109973
Wednesday, 3 Jan 2024517071585814
Tuesday, 2 Jan 2024288635414195
Monday, 1 Jan 2024413966821420
Sunday, 31 Des 2023167361073729
Saturday, 30 Des 2023722954205370
Friday, 29 Des 2023914820986740
Thursday, 28 Des 2023521671552608
Wednesday, 27 Des 2023277465236709
Tuesday, 26 Des 2023495243749041
Monday, 25 Des 2023198086365087
Sunday, 24 Des 2023537350248813
Saturday, 23 Des 2023179801053475
Friday, 22 Des 2023163762699850
Thursday, 21 Des 2023 950917867461
Wednesday, 20 Des 2023512896757508
Tuesday, 19 Des 2023367980511889
Monday, 18 Des 2023862168133914
Sunday, 17 Des 2023297341288209
Saturday, 16 Des 2023514080774063
Friday, 15 Des 2023106209597317
Thursday, 14 Des 2023879152840292
Wednesday, 13 Des 2023364474206121
Tuesday, 12 Des 2023671393128956
Monday, 11 Des 2023020960270570
Sunday, 10 Des 2023 034931695427
Saturday, 9 Des 2023752985607163
Friday, 8 Des 2023260350588481
Thursday, 7 Des 2023 204126591995
Wednesday, 6 Des 2023083708414855
Tuesday, 5 Des 2023648282641278
Monday, 4 Des 2023392251726427
Sunday, 3 Des 2023057127031106
Saturday, 2 Des 2023 431395826350
Friday, 1 Des 2023187285602677

BURMALOTTO – ဂိမ်းအမျိုးအစား- Draw ဂိမ်း
ထိပ်တန်းဆု- $5,000
ရရှိနိုင်မှု- မစ်ရှီဂန်အတွက်သာ
စျေးဝယ်ရွေးချယ်မှုများ- စတိုးဆိုင်တွင်သာ
လက်မှတ်တန်ဖိုး- $1.00
ရေးဆွဲချိန်- နေ့စဥ် ၁၂း၅၉ နာရီ။ နေ့လည် (၇း၂၉)နာရီ၊
ဈေးဝယ်ထွက်ချိန်:

နေ့ခင်း-
– လက်ရှိ ထီလက်မှတ်များကို နေ့လည် 12:39 နာရီအထိ ရောင်းချပေးနေပါပြီ။
– နောက်တစ်ကြိမ် မဲနှိုက်ခြင်းအတွက် လက်မှတ်ရောင်းချမှုကို နေ့လည် ၁၂း၄၁ နာရီတွင် ပြန်လည်စတင်ပါမည်။
ညနေ-
– လက်ရှိ ထီလက်မှတ်များကို ည 7:08 နာရီအထိ ရောင်းချပေးနေပါပြီ။
– နောက်တစ်ကြိမ် မဲနှိုက်ခြင်းအတွက် လက်မှတ်ရောင်းချမှုကို ညနေ 7:10 နာရီတွင် ပြန်လည်စတင်ပါမည်။

  • သင်အကြိုက်ဆုံးထီလက်လီရောင်းချသူထံမှ playslip* ကိုဝယ်ပါ။
    0 မှ 9 အထိ နံပါတ် 4 ကို ရွေးပါ။ တူညီသောနံပါတ်ကို တစ်ကြိမ်ထက်ပို၍ ရွေးချယ်နိုင်ပါသည်။ သင့်နံပါတ်များကို ကျပန်းရွေးချယ်ရန် “Easy Pick” ဟု အမှတ်အသားပြုပါ။
    playslip တစ်ခုလျှင် panel 5 ခုအထိ ကစားနိုင်သည်။
    Multiple Draw Bets ဧရိယာတွင် နံပါတ်တစ်ခုကို အမှတ်အသားပြုခြင်းဖြင့် သင်ရွေးချယ်ထားသော နံပါတ်များဖြင့် ဆက်တိုက်ဆွဲထားသော ပုံ 60 အထိ ကစားရန် ရွေးချယ်ပါ။
    လာမည့် MID (နေ့လည်ပိုင်း) သို့မဟုတ် EVE (ညနေပိုင်း) ပုံတွင် သင့်နံပါတ်များကို ကစားရန် ရွေးချယ်ပါ။

    အောက်တွင်ဖော်ပြထားသော ကစားနည်းများထဲမှ တစ်ခုကို ရွေးပါ (လောင်းကစားအမျိုးအစားများ)။

    ဖြောင့်
    အနိုင်ရရန်၊ သင်ရွေးချယ်ထားသော နံပါတ်များသည် တူညီသောအစီအစဥ်တွင် ရေးဆွဲထားသော နံပါတ်များနှင့် ကိုက်ညီရပါမည်။

    အပြတ်အသတ်အနိုင်ရခြင်း၏ဥပမာ
    တစ်မျိုး။ နံပါတ် 1234 ကစားခဲ့သည်။
    ခ အနိုင်ရသောပေါင်းစပ်မှု- 1234

    b အကွက်
    အနိုင်ရရန်၊ သင်ရွေးချယ်ထားသော နံပါတ်များသည် မည်သည့်အစီအစဥ်တွင်မဆို ဆွဲထားသောနံပါတ်များနှင့် ကိုက်ညီရပါမည်။ သင်ရွေးချယ်သော နံပါတ်များ၏ ပေါင်းစပ်အရေအတွက်ပေါ်မူတည်၍ လောင်းကြေးကွက်ကို 4 လမ်း၊ 6 လမ်း၊ 12 လမ်း သို့မဟုတ် 24 လမ်းဘောက်စ်ဟု သတ်မှတ်သည်။ သင်အနိုင်ရသည့်ပမာဏသည် သင်ရွေးချယ်သော နံပါတ်များပေါ်တွင် မူတည်သည်။

    24 လမ်းအနိုင်ရခြင်း၏ ဥပမာ-
    တစ်မျိုး။ နံပါတ် 1234 ကစားခဲ့သည်။
    ခ နှစ်ဆယ့်လေးခု အနိုင်ရသော ပေါင်းစပ်မှုများ- 1234၊ 1243၊ 1324၊ 1342၊ 1423၊ 1432၊ 2134၊ 2143၊ 2314၊ 2341၊ 2413၊ 2431၊ 3124၊ 3142 ၊324 ၊ 314 ၊ 324 413 2, 4213, 4231 , 4312 , 4321
    12 ဘက်သတ်အနိုင်ရခြင်း၏ဥပမာ
    တစ်မျိုး။ နံပါတ် : 1233
    ခ 1233၊ 1332၊ 1323၊ 2331၊ 2313၊ 2133၊ 3123၊ 3132၊ 3213၊ 3231၊ 3312၊ 3321
    6-way win ၏ ဥပမာ-
    တစ်မျိုး။ နံပါတ် – ၁၁၃၃
    ခ အနိုင်ရသော ပေါင်းစပ်ခြောက်ခု- 1133၊ 1331၊ 1313၊ 3311၊ 3131။ 3113
    4-way win ၏ ဥပမာ-
    တစ်မျိုး။ နံပါတ်- ၁၃၃၃
    ခ အနိုင်ရသောပေါင်းစပ်လေးခု- 1333၊ 3331၊ 3133၊ 3313

    C. ဘီး
    အနိုင်ရရန်အတွက် သင့်နံပါတ်များသည် မည်သည့်အစီအစဥ်တွင်မဆို ရေးဆွဲထားသော နံပါတ်များနှင့် ကိုက်ညီရပါမည်။ သင်ရွေးချယ်ထားသော နံပါတ်လေးခုအတွက် ရရှိနိုင်သော Straight Bet ရွေးချယ်မှုတစ်ခုစီတွင် $1 လောင်းကြေးကို ထည့်သွင်းပါမည်။ ဥပမာအားဖြင့်၊ $1 4-way အလောင်းအစားသည် $4 တန်မည်ဖြစ်ပြီး $1 6-way အလောင်းအစားသည် $6 တန်မည်ဖြစ်သည်။ သင်ရွေးချယ်ထားသော ဖြစ်နိုင်သောနံပါတ်များ၏ ပေါင်းစပ်အရေအတွက်ပေါ်မူတည်၍ လောင်းကြေးကို 4-လမ်း၊ 6လမ်း၊ 12လမ်းနှင့် 24လမ်းဟု သတ်မှတ်သည်။

Copyright © 2018 Burmalotto မူပိုင်ခွင့်ကိုလက်ဝယ်ထားသည် Burmalotto.com

Scroll to Top